Η Βόρεια Κυνουρία είναι ένα από τα γραφικότερα, πλην όμως άγνωστα, σημεία της Πελοποννήσου. Πολύ κοντά στο Ναύπλιο, είναι γεμάτη με σπουδαίους αρχαιολογικούς τόπους, φιλόξενα χωριά και υπέροχες παραλίες!
Ο Χρήστος Γιατράκος συνεργάστηκε με τον Δήμο και με τον εναέριο φακό του μας καλεί να τη γνωρίσουμε, να εκτιμήσουμε τις ομορφιές της και να την επισκεφτούμε!
Δείτε γιατί:
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_7004-1024x767.jpeg)
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_7005.jpeg)
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_7007.jpeg)
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_7008.jpeg)
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_7009.jpeg)
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_7010.jpeg)
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_7013.jpeg)
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_7213.jpeg)
Για περισσότερες πληροφορίες για τον Επαγγελματία Χειριστή Drone Χρήστο Γιατράκο μπείτε εδώ.
![](https://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_5873.png)