Με απόλυτη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν τα 4 Roadshow της TREE COMPANY CORPORATION AEBE τα οποία έγιναν στην Κρήτη (Άγιο Νικόλαο – Ηράκλειο – Ρέθυμνο και Χανιά) από τις 28 Ιουνίου έως και τις 1 Ιουλίου του 2022.
Πλήθος κόσμου έδωσε το παρών και στα 4 Roadshow όπου και είχε την δυνατότητα να δεί από κοντά ,να πληροφορηθεί αλλά και να δοκιμάσει σε πραγματικές συνθήκες τα προϊόντα της Tree Company τα οποία ήταν :
Topcon Hybrid Solution GNSS & Robotic TS – Topcon Hiper VR & Topcon GT Series
VTOL – WingtraOne GEN //
DJI Phantom 4 RTK SE
DJI Matrice 300 RTK
Proceq GS8000 Georadar
Δείτε φωτό απο τα 4 Roadshow :
![](http://idrones.gr/wp-content/uploads/2022/07/IMG_1027.jpg)
![](http://idrones.gr/wp-content/uploads/2022/07/IMG_1026.jpg)
![](http://idrones.gr/wp-content/uploads/2022/07/IMG_1029.jpg)
![](http://idrones.gr/wp-content/uploads/2022/07/IMG_1009-1024x432.jpg)
![](http://idrones.gr/wp-content/uploads/2022/07/IMG_1010-1024x400.jpg)
![](http://idrones.gr/wp-content/uploads/2022/07/IMG_1046.jpg)
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ TREE COMPANY ΜΠΕΙΤΕ ΕΔΩ :https://www.treecomp.gr/
![](http://idrones.gr/wp-content/uploads/2022/07/IMG_1032-1024x1024.jpg)