Η GeoSense ήταν xορηγός του τυχερού που κέρδισε το φλουρί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας για τους εργαζόμενους του Ιδρύματος Τεχνολογίας και Έρευνας, που πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 06 Φεβρουαρίου 2023.
Η χορηγία αφορούσε ένα πλήρες πρόγραμμα θεωρητικής εκπαίδευσης και εξέτασης για την απόκτηση Ευρωπαϊκού διπλώματος Χειριστή ΣμηΕΑ στις υποκατηγορίες Α1/Α3 & Α2 της ανοιχτής κατηγορίας από την GeoSense UAS Academy.
Τηλ Επικοινωνίας : 2310 953353,350
![](http://idrones.gr/wp-content/uploads/2023/02/IMG_4817-1024x1024.jpg)